Andělská zmrzka

Andělská zmrzka je točená zmrzlina, kterou vyrábíme ručně a to od roku 2016.

Točíme ji na stařičkých tzv.DeDeRonech - starých zmrzlinových strojích (z bývalého východního Německa), na které nedám dopustit. Nakupujeme jen to nejlepší a nejčerstvější ovoce, a ty nejkvalitnější suroviny, protože od toho se odvíjí chuť zmrzliny. Nepřidáváme do zmrzliny absolutně žádnou chemii - barviva, aditiva, plniva, konzervanty.... atd., prostě vůbec nic chemického, na tom si zakládáme. Nebudete-li mít skvělé, zralé a výborné ovoce a luxusní suroviny, nebudete mít ani skvělou a výbornou zmrzlinu... O tom to celé je. Sami chodíme sbírat květy do míst, kde je čistá příroda - bez, šeřík, lípa apod....Snažíme se, co nejvíce nakupovat od místních pěstitelů a dodavatelů, zmrzlina pak má neopakovatelnou nejen chuť, ale i vůni. Až budete někdy chutnat naší zmrzlinu třeba jahodovou v době, kdy zrají všude jahody, tak prosím zavřete oči, přivoňte si k ní a pak jí ochutnejte a právě teď se nacházíte v mém zmrzlinovém ráji... Ale samozřejmě toto platí u všech zmrzlin, nejen u této Vaší nejoblíbenější jahodové... ;-) 


                        Andělská zmrzka umí být:

   RAW    VEGAN   BEZLEPEK    BEZLAKTÓZA  BEZ VAJECMalý výčet surovin, ze kterých vyrábíme Vaší oblíbenou Andělskou zmrzku:

prvotřídní ovoce a zelenina ve skvělé kondici, belgická čokoláda Callebaut, bezlaktózové mléko, pravá cejlonská skořice, pravá vanilka, námi ručně vyráběný karamel, ořechy od Grizlyho, apod...


Druhy Andělské zmrzky, které pro Vás s láskou vyrábíme:

SORBETY - ovocné, zeleninové, květinové

NA SMETANOVÉM ZÁKLADĚ - s čokoládou, květinami, jogurtem, tvarohem, různými ořechy, karamelem, sušenkami apod...