NAROZENINOVÉ DORTY

Dorty prosím objednávejte alespoň 7 - 10 dnů dopředu na přiložený kontaktní formulář. 

Děkujeme.

(Za poloviční velikost dortu účtujeme 70% ceny).

PAŘÍŽ DORT                 

Kakaový piškotový korpus, krém ze šlehané ganache (1,4 kg krému) - hořká čokoláda 54,5%Callebaut a 31% smetana Madeta, protřený rozmixovaným ovocem (maliny, jahody,...), 2x prokrojený. Průměr - 24 cm. Hmotnost dortu je cca 2,5kg.  Cena dortu je bez zdobení.

cena dortu BEZ zdobení  -  1225,-Kč s DPH

LOTUS CHEESCAKE DORT

Lotus cheescake - Lotus dort ze sekce klasických dortů, nazdobený narozeninově. Průměr 26 cm.

cena zdobeného dortu  -  949,-Kč s DPH


ZMRZLINOVÝ DORT

Zmrzlinový dort vyrábíme pouze v době sezóny točené zmrzliny. Je pouze na Vás, jak si nakombinujete Váš zmrzlinový dort - stačí napsat jaké druhy Andělské zmrzky byste si přáli mít v dortu a kolik zhruba by měl vážit a jak velký by měl být. Vše toto sepište do zprávy v objednávkovém formuláři. 

cena za 100g dortu i se zdobením - 39,-Kč s DPH

ŠLEHAČKOVÝ SVĚTLÝ DORT

Světlý piškotový korpus, krém z vyšlehané 31% smetany Madeta a mascarpone Galbani, protřený rozmixovaným ovocem (maliny, jahody,...) 2x prokrojený. Průměr - 24 cm. Hmotnost dortu je cca 2,5kg. Cena dortu je bez zdobení.

cena dortu BEZ zdobení  -  1139,- Kč s DPH

RETRO DORT

Piškotový korpus, dvakrát prokrojený, prokapaný rumem, pomazaný naší rybízovou marmeládou a promazaný krémem  z vlašských ořechů, pudinku a másla. Dort je zdobený strouhanými ořechy (krém - 150g ořechů, 0,75kg másla, 0,9kg pudinku). Průměr korpusu 24 cm.

cena zdobeného dortu - 1359,-Kč s DPH


MECHOVÝ DORT

Mechový korpus je vyrobený z čerstvého mixovaného baby špenátu. Dort je pouze jednou prokrojený a vysoce promazaný šlehačkou s mascarpone a proložený čerstvým drobným ovocem (borůvky, maliny, jahody) a nahoře nazdobený též drobným ovocem a rozdrobeným  zeleným korpusem. Možnost promazat mixovaným ovocem. Průměr korpusu 24 cm.

cena zdobeného dortu - 1352,-Kč s DPH