NAROZENINOVÉ DORTY

Dorty prosím objednávejte alespoň 7 - 10 dnů dopředu na přiložený kontaktní formulář. 

Děkujeme.

(Za poloviční velikost dortu účtujeme 70% ceny).

PAŘÍŽ DORT                 

Kakaový piškotový korpus, krém ze šlehané ganache (1,4 kg krému) - hořká čokoláda 54,5%Callebaut a 31% smetana Madeta, protřený rozmixovaným ovocem (maliny, jahody,...), 2x prokrojený. Průměr - 24 cm. Hmotnost dortu je cca 2,5kg.  Cena dortu je bez zdobení.

cena dortu BEZ zdobení  -  1225,-Kč s DPH

LOTUS CHEESCAKE DORT

Lotus cheescake - Lotus dort ze sekce klasických dortů, nazdobený narozeninově. Průměr 26 cm.

cena zdobeného dortu  -  949,-Kč s DPH


MECHOVÝ DORT

Mechový korpus je vyrobený z čerstvého mixovaného baby špenátu. Dort je pouze jednou prokrojený a vysoce promazaný šlehačkou s mascarpone a proložený čertvým drobným ovocem (borůvky, maliny, jahody) a nahoře nazdobený též drobným ovocem a rozdrobeným  zeleným korpusem. Možnost promazat mixovaným ovocem. Průměr korpusu 24 cm.

cena zdobeného dortu - 1352,-Kč s DPH 

ZMRZLINOVÝ DORT

Zmrzlinový dort vyrábíme pouze v době sezóny točené zmrzliny. Je pouze na Vás, jak si nakombinujete Váš zmrzlinový dort - stačí napsat jaké druhy Andělské zmrzky byste si přáli mít v dortu a kolik zhruba by měl vážit a jak velký by měl být. Vše toto sepište do zprávy v objednávkovém formuláři. 

cena za 100g dortu i se zdobením - 39,-Kč s DPH

ŠLEHAČKOVÝ SVĚTLÝ DORT

Světlý piškotový korpus, krém z vyšlehané 31% smetany Madeta a mascarpone Galbani, protřený rozmixovaným ovocem (maliny, jahody,...) 2x prokrojený. Průměr - 24 cm. Hmotnost dortu je cca 2,5kg. Cena dortu je bez zdobení.

cena dortu BEZ zdobení  -  1139,- Kč s DPH

MAKRONKA DORT

Veliká makronka jako narozeninový dort. Je plněná krémem na makronky (krém je volitelný), čerstvým ovocem a zdobený opět makronkami. a cukrovým barevným zdobením. Průměr 17 cm.

cena zdobeného dortu - 941,-Kč s DPH

RETRO DORT

Piškotový korpus, dvakrát prokrojený, prokapaný rumem, pomazaný naší rybízovou marmeládou a promazaný krémem  z vlašských ořechů, pudinku a másla. Dort je zdobený strouhanými ořechy (krém - 150g ořechů, 0,75kg másla, 0,9kg pudinku). Průměr korpusu 24 cm.

cena zdobeného dortu - 1359,-Kč s DPH


NUTELLOVÝ DORT

Světlý piškotový korpus, dvakrát prokrojený, promazaný libovolným mixovaným ovocem a krémem ze šlehaného másla a lískooříškového krému Nutella (0,5kg másla a 0,6kg Nutelly). Průměr 24 cm.

 cena dortu BEZ zdobení - 1113,-Kč s DPH

DORT CHARLOTTA

Lehký letní dortík z korpusu z ručně dělaných piškotů, plněný krémem ze šlehaných bílků, žloutků a mascarpone, s pomerančovým likérem a se spoustou ovoce, jak uvnitř, tak i navrchu. Průměr dortu cca 22 cm. 

cena dortu BEZ zdobení - ovoce 1095,-Kč s DPH